Våra IT konsulter Är

våra stjärnor till medarbetare.

 

Med sin kunskap och engagemang bidrar de till den bästa kundupplevelsen.

Tillsammans arbetar vi för att skapa en bättre morgondag. Varmt välkommen till canergo! 

 

Malin

Affärsutvecklare
0724-026191
malin@canergo.se

Tilda

Affärsutvecklare
0724-026192
tilda@canergo.se

August

Affärsutvecklare

august@canergo.se

Johanna

Affärsutvecklare
0724-024578
johanna@canergo.se

Erik

IT-konsult
011-285256
erik@canergo.se

Oscar

IT-konsult
011-285259
oscar@canergo.se

Anneli

Admin
011-285265
anneli@canergo.se

Mimmi

Ekonomi
011-285254
mimmi@canergo.se

christian

VD
0739-203650
christian@canergo.se

Linus

IT-konsult
011-285253
linus@canergo.se

Vi förbättrar din morgondag
Kontakta oss

4 + 10 =

”Vi är nöjda när vi känner att vi överträffat Era förväntningar”

info@canergo.se | 011-28 52 50 | Canergo Östergötland AB | Söderleden 102, 602 28 Norrköping | 559162-4381