Våra IT konsulter Är

våra stjärnor till medarbetare.

 

Med sin kunskap och engagemang bidrar de till den bästa kundupplevelsen.

Tillsammans arbetar vi för att skapa en bättre morgondag. Varmt välkommen till canergo! 

 

Johanna

Affärsutvecklare
0724-024578
johanna@canergo.se

Tilda

Affärsutvecklare
0724-026192
tilda@canergo.se

August

Affärsutvecklare
0739-203655
august@canergo.se

Sebastian

IT-konsult
011-285259
Sebastian@canergo.se

Hampus

IT-Konsult
011-28 52 66
hampus@canergo.se

Linus

IT-konsult
011-285253
linus@canergo.se

Anneli

Admin
011-285265
anneli@canergo.se

Mimmi

Ekonomi
011-285254
mimmi@canergo.se

christian

VD
0739-203650
christian@canergo.se

Vi förbättrar din morgondag
Kontakta oss

4 + 2 =

”Vi är nöjda när vi känner att vi överträffat Era förväntningar”

info@canergo.se | 011-28 52 50 | Canergo Östergötland AB | Söderleden 102, 602 28 Norrköping | 559162-4381